17.12.2020

Перший тренер.

У дитинстві особливо важливо знайти такого тренера, який зможе зацікавити і прищепити любов до своєї справи, змусить повірити в себе. Перша перемога, перша поразка – через все це маленький спортсмен проходить разом зі своїм тренером. Найчастіше наставник в спорті є і наставником в житті.
Перший тренер у будь-якого спортсмена займає особливе місце в житті. Будь-який спортсмен проходить через руки багатьох наставників. І все одно, отримуючи нагороду, спортсмен завжди дякує батькам, чоловіку або дружині, уболівальникам і першому тренерові. І це зовсім не данина традиціям чи ввічливість. Це справжня, щира подяка. Кожен з нас пам’ятає свого першого тренера, яким би він не був. Причин такої довгої пам’яті і вдячності багато.
Перший тренер – це людина, яка знайомить дитину зі світом спорту. Він не просто розвиває в юному спортсмені певні якості, а вчить його умінням і здібностям з нуля. Наставник вкладає в нього ті знання, якими володіє сам, і які роками передає молодому поколінню. Саме робота першого тренера багато в чому визначає здібності та професійний шлях дитини.
Відомо, що спортивний тренер через багато років ПАМ’ЯТАЄ кожного свого учня. Але, на жаль, часом учні забувають тих, хто дав їм знання і основу для зростання у спортивній кар’єрі.
Пам’ятати і шанувати свого першого тренера повинен кожен поважаючий себе спортсмен. Успіх і професійні перемоги спортсмена – це гордість для будь-якого тренера по праву.